Tegnapi napon, nejemmel eljutottunk (hosszú várakozás után) a vasvári káptalani Szent Mihály templom helyéhez. Nehéz meglelni a szőlőhegyen, de a hely fantasztikus! Pár video van fent az ásatásról a YouTube-n, sajnos a templomot teljesen széthordták.
Megjegyzések
Megjegyzés küldése